TAG CHALLENGE

Aktuální pořadí v D.U.B.hill TAG CHALLENGE můžete editovat zde

Tabulka pořadí v TAG CHALLENGE je vytvořena v Google Doc, a je volně přístupná. Předpokládáme, že každý doplní je pravdivé a aktuální údaje.

Hezky to "shrnul" Marťák na discgolf.cz, když napsal (-:dovolím si citovat:
"Tak a turnaj na Veselí je za námi. V nádherném počasí získal na Veselských loukách s přehledem vítězství Lukáš Filandr, druhé místo po boji Jiří Blahout o jediný hod před Danym Hokešem. V ženské kategorii vyhrála Zdeňka Kosková před Katkou Boďovou ze Slovenska a Zdenkou Staňkovou ... "
Ještě doplním, že Dany, mimo třetí místo v kat. OPEN, zvítězil v kat. MASTERS ... a že počasí i atmosféra za celé 3 dny byla vynikající ... pokud si pamatuji :)

TAG CHALLENGE za sezonu 2010-2011 si na Veselském hřišti vybojoval Briki. Tak si ho minimálně na rok užij :) Gratulace :-)))

2010.08.20-22

Pohoř Open 2010 - 5. kolo české discgolfové ligy 2010

Příjemné slunečné počasí, kvalitní výkony a žádný nadobro ztracený disk ... co více si od turnaje přát. Účast sice nebyla nijak velká  (11 hráčů v kat. OPEN, a 2 hráčky v kat. WOMEN), ale o velké výkony nebyla nouze. Junior Petr Sedláček si v TAG CHALLENGE (po zavedení nového pravidla o sníženém skore) poprvé "sáhl" nižší číslo než 20, a to na TAG číslo 13. Lukáš Filandr v turnaji zvítězil a navíc stanovil nový rekord hřiště na 47 hodů !!! ... a patřičně si dodal sebevědomí před odjezdem na evropský turnaj do Francie, kde spolu s Marťákem a Danym budou reprezentovat ČR. Lukášových 8 dvojek (birdies) v řadě za sebou (hole 11-18), je skvělý výkon a stojí za poklonu. Doufejme, že forma vydrží i do Francie.

Pořádajícímu domácímu klubu D.U.B.hill udělal zase radost Lukáš Jedlička, který po shodném finálovém kole s Danym (27), a doplňujícím shootout, po roce "vrátil" plaketu TAG CHALLENGE na Pohoř.

16.8.2010
TAG CHALLENGE za 2009/2010 vyhlásíme po finálovém kole tohoto turnaje.

Navrhovanou úpravu počítání výsledků pro ženy ... (resp. kategorii Woman/Junior), tedy snížení dosaženého výsledku podle klíče, který souvisí s délkou jamky:  0-65 m (0); 65-130 m (-1); 130-195 m (-2), 195 m a více  (-3), jsme "cvičně" aplikovali na reálné výsledky z některých turnajů. Srovnání výsledků obou kategorií (Open/Woman), vyznělo příznivěji pro ženy. Podle tohoto klíče má tedy každé hříště dané číslo, které se odečtě od výsledků kategorie Woman. To minusové číslo je určeno délkami jednotlivých jamek. Např. pro: Vypich -20,  Skalku  -15,  Bagr -18,  Kozel -22 a pro Veselí -20.

Můžeme další rok soutěže zkusit uvést tento klíč do praxe, a ověřit jak to bude fungovat. Podmínkou je, že každé hřiště by mělo mít přesně určené délky jednotlivých jamek - což samozřejmě mají :)

2009.02.6-8
KING OF THE HILL, Pohoř -  3. turnaj Czech Winter Tour 2008/2009

Foto

Scorecards (XLS)

Ve dnech 7-8.2.2009 se na Pohoři uskutečnil 3. turnaj čtvrtého ročníku zimní discgolfové ligy. V pátek, do setmění, jsme zvládli projít větší část hřiště, a zahráli double. A po setmění v Dělňáku a Volveru přijela většina ze 17 hráčů, kteří se letošního zimního turnaje na Pohoři zúčastnili.

Co se týká počasí, byl sobotní den pro discgolf velmi příznivý, a tak už ve 13,00 hod bylo odehráno 1. kolo. Operativně se tedy navíc vložilo kolo druhé, které bylo jen na 10 jamek. Neděle ... byla od samého rána "na ránu". Zima a déšť se střídal se sněhem a vichrem. Paráda. Kupodivu to většině hráčů spíše přidalo na výkonu a oproti 1. kolu se zlepšili. A někteří opravdu výrazně ... Michal o 11, Carlos o 13 hodů !!! Finále proběhlo v "úzkém rodinném" kruhu: 5 finalistů, zapisovatel a manager koše. Dany si udržel téměř 10ti bodový odstup z předcházejících tři kol, a stal se tak vítězem turnaje v kategorii Open.

D.U.B.hill TAG CHALLENGE  Trofej D.U.B.hill TAG CHALLENGE  Martin "Marťák" Slížek, vítěz TAG CHALLENGE D.U.B.hill 2008-2009

Finálovým kolem na tomto turnaji skočil také první ročník soutěže TAG CHALLENGE. A bylo to velmi těsné: Marťák 32, Dany 33, Lukáš 34, Dr.Ud 35 a Marek 37. Držitelem TAGu s číslem 1. se tak stal Martin "Marťák" Slížek, a putovní pohár se na rok stěhuje do Lipence. Gratulujeme (o:

2008.02.01
D.U.B.hill TAG CHALLENGE

Klub D.U.B.hill - Pohoř, si pro vás připravil malé "kulaté" zpestření následujících tréninků či turnajů. A to v podobě celoroční hry D.U.B.hill TAG CHALLENGE.

PRAVIDLA

Hra začne po odehraném prvním kole zimního turnaje na Pohoři (2.2.2008) - King Of The Hill 2008, kdy si hráči mohou, ale nemusí, zakoupit tzv. TAG (přívěšek s číslem). TAG s číslem 1 obdrží ten, kdo se v 1.kole umístil na prvním místě. TAG s číslem 2 ten, kdo byl v pořadí druhý, atd.

Již ve 2.kole turnaje může hráč, který zakoupil TAG a je tedy účastníkem hry, využít svého TAGu. A to tak, že pokud je s ním ve skupině jiný hráč s nižším číslem TAGu, může ho vyzvat k souboji o TAG. Výzva (CHALLENGE) se nesmí odmítnout, a této výzvy se navíc účastní všichni hráči ve skupině, kteří jsou držiteli TAGu. Podle výsledků odehraného kola, si hráči vymění resp. rozdělí své TAGy s čísly. Ten, kdo se umístil v daném kole první, obdrží nejnižší TAG. Druhý hráč v pořadí obdrží druhý nejnižší TAG. A tak dále, až poslední hráč v pořadí daného kola, získá TAG s nejvyšším číslem ve skupině.

Takto bude hra pokračovat kdykoliv a kdekoliv - tzn. na tréninku, na turnajích, po celém našem území i mimo něj.

Hra končí turnajem King Of The Hill 2009, a vítězem bude hráč vlastnící TAG s číslem 1. Ten bude odměněn zvláštní cenou. Všechny TAGy zůstávají u svých majitelů, a další ročník bojů o TAG No.1 opět začíná. TAG si hráči mohou zakoupit i mimo turnaj King Of The Hill, a bude jim přiřazeno vždy nejmenší číslo ze zbývajících TAGů.

TAG je v hodnotě 50,- Kč a platí se 1x ročně. Toto "1-roční startovné" pak bude využito na cenu pro vítěze.

Více informací se dozvíte již 2. února 2008, a my doufáme, vás naše výzva nenechá chladnými.